Waterwebinar: de impact van klimaatverandering op de waterbouw
- Datum
- Plaats in agenda
- Tijd
- 09.00 tot uur
- Locatie
-
Online via Microsoft Teams
- Doelgroep
-
Waterbeheerders en iedereen die geïnteresseerd is
- Omschrijving
-
Het klimaat verandert en de zeespiegel stijgt. Wat betekent dit voor de waterbouw? Wat is de invloed van zeespiegelstijging op het aantal sluitingen van een stormvloedkering? Welke invloed heeft droogte op de doorvaarbaarheid van sluizen? Daarover organiseert Platform WOW dit webinar.
Onze infrastructuur wordt continu onderhouden en vernieuwd. Hoe kunnen waterbeheerders in assetmanagement slim rekening houden met de toekomst? En nog een stapje verder: wat betekenen ruimtelijke keuzes voor de kunstwerken in het watersysteem? Tijdens dit webinar worden ontwikkelingen voor de lange termijn gekoppeld aan besluiten die je op kortere termijn al zou moeten nemen voor onderhoud, renovatie en vervanging van de infrastructuur. Daarbij komen klimaatverandering, knelpunten in het systeem en de bijbehorende dilemma’s aan bod.
Esther van Baaren van Deltares en Martine Brinkhuis van Rijkswaterstaat laten je zien hoe ontwikkelingen voor de lange termijn vertaald kunnen worden naar de bestaande waterbouwinfrastructuur.
- Aanmelden
-
Wil je je aanmelden? Ga naar de website van Platform WOW.
